Agnieszka, lat 19, do tej pory uczennica liceum ogólnokształcącego w Stalowej Woli, obecnie studentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Zainteresowana wieloma rzeczami i posiadająca z tego powodu wiele problemów z życiowym ukierunkowaniem. Od zawsze otwarta na ludzi, chętna do zawierania znajomości, chociaż przy tym nieśmiała i bojąca się miejsc, w których znajduje się zbyt wiele nieznajomych jej osób. ;)
Wielu twierdzi, że ma duże zdolności językowe, ona jednak uważa, że to nie zdolności a jakaś wewnętrzna potrzeba  (czy może nawet osobliwe dziwactwo) poznawania mniej lub bardziej przydatnych słówek, tylko dlatego że ładnie brzmią (??). Jej zaletą jest to, że potrafi cieszyć się jak dziecko z nawet najmniejszych rzeczy. Wadą - łatwe poddawanie się i szybkie załamywanie drobnymi niepowodzeniami. Mimo tego, coś  (lub może raczej ktoś) stale każe jej powstawać i często udaje jej się osiągnąć to, co sobie wymarzyła :)
W kwestii mody ma myślenie typowo kobiece ("Mamo, wiem, że mam już dwie pełne szafy, ale ciągle nie mam się w co ubrać", "Torebek zawsze za mało, butów jeszcze mniej", itd.). Od dawna śledzi pokazy mody, blogi modowe, tumblry. Z zamiarem posiadania bloga nosiła się już od dawna, w końcu po dobrze zdanych maturach, zrealizowała go. I teraz eksperymentuje, próbuje, uczy się, czerpiąc z tego ogromną radość.

Agnieszka, 19, till now learning in high school in Stalowa Wola - not a big city in Poland. Currently the student of Warsaw School of Economics. Interested in so many things and because of that had so many problems with choosing what to do with her life and future. Always willing to make some new acquaintances, still a bit shy and afraid of places where there are too many people she doesn't know. ;)

0 comments:

Prześlij komentarz

Follow

Follow on Bloglovin

Who am I?

Moje zdjęcie
Agnieszka, 19 year old student and blogger from Poland
Obsługiwane przez usługę Blogger.