sobota, 17 sierpnia 2013

Alphaville - Big in Japan


Dzisiejsza sesja jakoś spontanicznie zainspirowana klimatami japońskimi ( o ile można to tak nazwać... ;) ) Sama bym siebie o to nie podejrzewała, haha :D Jak widać kolekcje projektantów na lato 2013 nie pozostały bez wpływu na mnie, jako że było w nich wiele motywów kwiatowych i typowo orientalnych.
Zdjęcia są niestety bardzo różne kolorostycznie, musiałam je przerabiać bo aparat totalnie sknocił kolorystykę... Na niektórych zdjęciach wyglądam jak Bella ze Zmierzchu po przemianie w wampira, a na innych jak Prosiaczek, co w mojej opinii nie jest korzystne w żadnym z przypadków... ;)

The photoshoot was somehow spontaneously inspired by Japan. I honestly don't know how I hit on this idea. Apparently the spring/summer 2013 collections had some influence on me, as there were many flower and oriental prints in them.
The pictures unfortunately have very different colour schemes - I had to edit them a lot because my camera totally damaged the colouring... At some of them I resemble Bella after she became vampire in Twilight, at the other I look like the Piglet, what is, in my opinion, really not favourable...dress - sh - unknown
shoes - Mohito
bag - sh - unknown
belt - sh
scarf - sh


Posiadanie cyfrowej lustrzanki stało się obecnie moim naczelnym marzeniem ale niestety rodzice nie wyrażają jakoś chęci, żeby mi ją kupić, więc chyba nie pozostaje mi nic innego jak męczyć się z moim dotychczasowym aparatem...

Having a digital reflex camera is my biggest dream now, but my parents are not very feeling like buying me it so I think I should just let it go and struggle with my old camera...
Dzięki tej sesji wróciłam do mojego ukochanego kawałka z dzieciństwa, Big in Japan. Wielki hit z lat 80, który do dziś od czasu do czasu można usłyszeć w radiu. Towarzyszył mi podczas wczorajszej dłuugiej nocy pracy z tymi zdjęciami :)

Thanks to this photoshoot I listened again to Big in Japan - my favourite tune from the childhood. A real hit from the 80s which we can still hear in the radio sometimes. I was listening to it while working so long with the pictures last night.

3 komentarze:

 1. wlosy! oddaj swoje piekne wlosy! <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Thank you for your comment on my blog! :)

  This look is beautiful. I love your dress and your bag is very cute too :)

  xx
  Melinda

  OdpowiedzUsuń

Follow

Follow on Bloglovin

Who am I?

Moje zdjęcie
Agnieszka, 19 year old student and blogger from Poland
Obsługiwane przez usługę Blogger.