środa, 14 sierpnia 2013

Focus on designers: Chloé

Tego typu posty sprawiają, że zaczynam łatwiej dostrzegać swoje tendencje w ubieraniu. Zaczynam decydować, że coś mi pasuje, a czegoś kompletnie nie trawię. Nie potrafię określić jednoznacznie, że lubię tylko styl dziewczęcy albo sportowy, bo tak nie jest. W zależności od nastroju, czasami mój styl jest bardziej "ostry", a czasami bardziej kobiecy, zmysłowy. Nawet dwa poprzednie posty nawiązują do tego - prawdziwa kobieta w stylu Dolce & Gabbany oraz pewna siebie, nowoczesna, nie obawiająca się czerpać z męskiego stylu kobieta Balmain. Dzisiaj za to złoty środek, czyli... Chloé!

These kind of posts make it easier for me to discover what I like to wear; which clothes suit me and which totally do not. I can't define interchangeably that I only like girly or sporty style. What I wear depends on how I feel - sometimes more confident, sometimes more sensuous, feminine - I like to show it through my outfit. Even the two previous posts refer to that - the 'real' women of Dolce&Gabbana and self-confident modern women who is not afraid of being inspired by men's fashion - the women of Balmain. But today, the golden mean - Chloé!


Ich kolekcje to przeważnie połączenie stylu sportowego z nutką elegancji, delikatności.

Their collections show mostly the connection of sporty style with elegance, subtleness.


Jeśli istnieje coś takiego jak najbardziej wymarzony zestaw ubrań - perfect look, to dla mnie właśnie tak mógłby on wyglądać... *.*

If there exists something that we can describe as a 'perfect look' - this is what it would look like for me... *.*
Na zakończenie dnia Jamie Woon. Trochę melancholijnie, ale nie mogłam się powstrzymać, ten kawałek po prostu skradł moje serce ( i uszy ;) ).

For the end of the day - Jamie Woon. A little bit melancholic, I know, but I just couldn't resist, this tune simply stole my heart ( and my ears ;) ).

0 comments:

Prześlij komentarz

Follow

Follow on Bloglovin

Who am I?

Moje zdjęcie
Agnieszka, 19 year old student and blogger from Poland
Obsługiwane przez usługę Blogger.